Press "Enter" to skip to content

DISO v 0.10

Nové DISO v0.10 je na svete.

Po hooodne dlhej dobe som vypustil dalšiu verziu DISO. Tentokrát sa jedná o riadne masívny update. Veľkou dávkou opráv a súborov prispel MikeZT, za čo mu patrí zaslúžená pochvala pred nastúpenou jednotkou a rozvinutou vlajkou 🙂

A čo pribudlo? Väčšina nových hier, ktoré stoja za zmienku. Ďalej som sa zameral na vylepšenie verzií – vyhádzal som kopu hier s headerless loadermi a nahradil ich pokiaľ možno rozumnými crackami a restorami z mojej zbierky. Pribudlo aj veľa starých 48k i 128k hier, prevažne cracky a restory od Matasofta a spol. Síce nie sú všetky dobre urobené, ale obyčajne sú 1000x lepšie, ako verzie z WOSu a majú riadne BASICové loadery, často aj POKE. No a samozrejme pribudli aj nejaké demá, hlavne tie novšie.

Sťahujte, testujte, posielajte pripomienky. Samozrejme posielajte aj tipy, ktoré hry a demá mám zahrnúť do najbližšieho releasu (ideálne ak priložíte rovno aj TAPku, nech ju nemusím hľadať). Btw, prekročil som hranicu 64MB, takže kto máte CF tejto veľkosti, budete musieť presedlať na väčšiu.

ZX Spectru zdar!

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *